Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Bezpłatne porady prawne

31 marca 2018

Rzetelne i bezpłatne porady prawne – prawnik na telefon 7 dni w tygodniu 703603009 – nieodpłatne porady prawne.

 

 

prawnik w domuInformacje i bezpłatne porady prawne przez telefon 703603009 to skuteczny i dyskretny sposób aby uzyskać szybką odpowiedź na pytanie z zakresu prawa – bezpłatna pomoc prawna.

 

Nasza Kancelaria Prawna świadczy bezpłatne porady prawne przez telefon również w wieczorami i także w weekendy, bo wiele osób potrzebuje pilnej pomocy i to w godzinach, w których stacjonarne kancelarie np. radcowskie lub adwokackie są zamknięte.

 

Poza bezpłatnymi poradami prawnymi przez telefon świadczymy kompleksową pomoc i obsługę prawną na terenie woj. Śląskiego, Małopolskiego i Mazowieckiego, a także w formie 0nline (np. redagowanie pism procesowych, odwołać bądź skarg, pozew rozwodowy lub inny niezbędny dokument sądowy).

 

Oferujemy nieodpłatną pomoc i doradztwo dla osób fizycznych oraz firm. Dysponujemy zespołem zawodowych prawników, w tym specjalistów od prawa:

 • administracyjnego i procesu administracyjnego (np. skutki niekorzystnej decyzji i jak się odwołać)
 • bankowego (np. kradzież pieniędzy jak odzyskać środki lub jak złożyć pozew frankowy)
 • cywilnego i cywilno-procesowego (ubezwłasnowolnienie, prawo spadkowe, pozew i sprzeciw)
 • karnego i karno-procesowego (zabezpieczenie dowodów, zagrożenie skazania, przedawnienie)
 • odszkodowawczego (np. szkody górnicze, błędy medyczne lub odszkodowanie za wypadek w pracy)
 • prawa pracy (np. możliwość rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, kary umowne)
 • prawo rodzinne i opiekuńcze (np. rozwód, alimenty, opieka nad małoletnimi)
 • skarbowego (karno-skarbowego)
 • wykroczeń (zakłócenie ciszy nocnej lub jak nie stracić prawa jazdy)
 • upadłościowego (np. kiedy warto się starać o oddłużenie)
 • egzekucyjne (np. skarga na czynności komornicze lub kiedy dług się przedawnia)
 • windykacji

Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić to znaczy że masz zablokowane połączenia premium i wystarczy że poprosisz swojego operatora (np. T-mobile, Orange, Plus) o odblokowanie połączeń premium.

Informacja prawna – z porad można skorzystać każdego dnia (nawet w niedziele i święta) w godz. 8:00 – 21:00

 

 

Oferujemy nieodpłatne porady prawne jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie, co zrobić gdy Policja odmawia przyjęcia zgłoszenia, kiedy można złożyć zażalenie na postanowienie Prokuratury, jak odwołać się do Sądu, a także jak napisać odwołanie od decyzji administracyjnej i darmowe informacje prawne na temat wniosku o informację publiczną.

 

Nasza pomoc jest bezpłatna, dyskretne i rzetelne porady prawne za pośrednictwem infolinii 703603009 – doradzamy jak rozwiązać problem prawny i jak uzyskać prawnika z urzędu!

 

Nasi klienci nie tylko uzyskują szczegółową odpowiedź jakie możliwości prawne mają w danej sytuacji ale wraz z poradą uzyskują praktyczne informacje i dokumenty (na adres e-mail bezpłatnie wysyłamy wzory pism wraz z instrukcją jak je wypełnić).

 

Pomoc prawna przez telefon w każdy dzień (nawet w soboty i niedziele) w godz. 8:00 – 22:00

 

Aby uzyskać poradę mają Państwo dwie możliwości:

Zadzwoń na infolinię 703603009
(koszt 4,26zł brutto za minutę)

Wykonaj wpłatę 39zł na poniższe dane, a następnie napisz do nas e-mail na jaki nr telefonu i w jakich godzinach nasz prawnik ma do Ciebie oddzwonić aby udzielić Ci odpowiedzi na Twoje problemy prawne (w tej opcji nie płacisz za połączenie, bo my dzwonimy do Ciebie i masz 30 minut na rozmowę z prawnikiem) – e-mail: kancelaria@prawnik infolinia.pl

Dane do wpłaty:

 • Kancelaria Prawna Bytom ul. Krzywoustego 8
 • Tytuł wpłaty: porada prawna dla …………
  (w miejsce nazwisko lub pseudonim osoby której mamy udzielić porady prawnej
  oraz nr telefonu na który mamy zadzwonić)
 • nr rachunku w banku ING: 04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

 

Nasze Kancelarie mamy w Centrum Katowic i Gliwic oraz w Warszawie – pomoc online kancelaria@prawnik-infolinia.pl

 

pomoc prawna przez telefon

 

Darmowe porady prawne https://prawnik-infolinia.pl/bezplatne-porady/ – informacja prawna 703603009

 

 

Bezpłatne porady prawne i nieodpłatne porady prawne. Porady prawne, porady prawne przez telefon. Bezpłatne porady, bezpłatne porady prawne przez telefon, bezpłatne porady prawne tel, telefoniczna pomoc prawna, nieodpłatne porady prawne, nieodpłatne porady prawne przez tel, darmowe porady. Darmowe porady prawne przez telefon, pomoc prawna, nieodpłatna pomoc prawna. Nieodpłatna pomoc prawna przez telefon, porady prawne za darmo, darmowe porady prawne, punkt bezpłatnych porad prawnych, kancelaria bezpłatnych porad prawnych. Prawnik darmowa pomoc, bezpłatne porady adwokackie. Nieodpłatne porady adwokackie, bezpłatne porady radcowskie, bezpłatna szybka porada prawna, porada prawna, porada prawna za darmo, darmowa porada prawna. Kompleksowa darmowa pomoc prawna i telefoniczna porada prawna. Pogotowie prawne, porady prawne 24h. Całodobowe porady prawne, bezpłatne całodobowe porady prawne, całodobowa pomoc prawna za darmo.

 

 

Nakaz zapłaty za długi czynszowe rodziców

Dlaczego Sąd nakazuje spłatę zadłużenia lokalu mieszkalnego osobie niepełnoletniej? Czy po ukończeniu 18 roku życia trzeba spłacać długi rodziców? Co zrobić aby Komornik nie egzekwował zadłużenia rodziców?

 

Bezpłatne porady prawne i pomoc tel. 703-603-009

Continue reading

Więcej

Egzekucja komornicza bezpłatna pomoc

Komornik zawiadomił Cię o postępowaniu egzekucyjnym? Urząd Skarbowy zajął Twoje wynagrodzenie? Jakie masz prawa podczas egzekucji komorniczej a jakie w przypadku egzekucji administracyjnej? Bezpłatna pomoc w sprawach postępowań egzekucyjnych – tel. 703603009

Continue reading

Więcej

Spadek podział spadku zachowek

Bezpłatne porady prawne czy przyjąć spadek i co zrobić gdy nie można się dogadać w sprawie podziału spadku – nieodpłatne porady w sprawach o zachowek – sprawy spadkowe darmowa pomoc prawna tel. 703-603-009

 

Nie obawiaj się przyjęcia spadku z dobrodziejstwem inwentarza, ale zrób to tak, aby nie płacić długów spadkowych!

 

 

Bezpłatne porady prawne