Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Odszkodowania jak uzyskać odszkodowanie? Tel. 703603009

27 lutego 2018

Odszkodowanie za szkody górnicze, odszkodowanie za zdarzenie medyczne, odszkodowanie za zaniechanie administratora nieruchomości, odszkodowanie dla poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym, odszkodowanie za wypadek w pracy – pomoc i porady o realnych możliwościach uzyskania odszkodowania!

 

Odszkodowania to specjalizacja naszych prawników. Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z uzyskaniem wysokiego odszkodowania z zakresu:

 

  • odszkodowanie za szkody górnicze (przechył budynku, pękające ściany, pękające posadzki, grunty zalewane przez wody z kopalni..)
  • odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (w tym pasażerów komunikacji miejskiej, pieszych potrąconych przez samochód)
  • odszkodowanie za wypadek w pracy lub w drodze do pracy
  • odszkodowanie jako zadośćuczynienie za doznaną krzywdę związaną z urazami (np. w wyniku poślizgnięcia się przez zaniechanie zobowiązanego)
  • odszkodowanie za zdarzenie medyczne (za błędy lekarskie, np. zakażenie lub niewłaściwa diagnoza)
  • odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej lub odprawa pośmiertna
  • odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych
  • odszkodowanie od pracodawcy za niezgodne z prawem zwolnienie z pracy
  • odszkodowanie od pracownika za porzucenie pracy
  • odszkodowanie od wykonawcy zlecenia

 

Wielu prawników podejmuje się spraw związanych z odszkodowaniami chociaż z góry wiadomo, że nie ma możliwości uzyskania korzystnego wyroku sądowego (np. z uwagi na przedawnienie). Dzwoniąc na naszą infolinię uzyskasz rzetelne informacje prawne w jaki sposób możesz dochodzić swoich praw, czy w Twoim przypadku masz realne szanse na uzyskanie godziwego zadośćuczynienia oraz jakie ryzyko wiąże się ewentualnym procesem (np. obowiązek zapłaty kosztów procesu).

 

Infolinia Kancelarii Prawnej czynna 7 dni w tygodniu tel. 703-603-009

prawnik w domu

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o możliwościach uzyskania odszkodowania, potrzebujesz informacji jak samemu poprowadzić sprawę o odszkodowanie lub nie wiesz czy w Twojej sprawie nie nastąpiło przedawnienie zadzwoń na naszą infolinię pomocy i porad prawnych 703603009 a uzyskasz nie tylko informacje ale też (na e-mail) niezbędne druki i wnioski wraz z poradą jak je wypełnić i gdzie złożyć.

 

Przykładowo w przypadku spraw o odszkodowanie za zdarzenie medyczne należy zacząć od specjalnej Komisji, a jeśli chodzi o szkody górnicze to zanim wniesiesz pozew do Sądu musisz wyczerpać próbę ugody z odpowiednim zakładem górniczym (jednak nie możesz pozwolić aby celowo przeciągali sprawę do przedawnienia roszczeń!).

 

 

prawnik infolini o odszkodowaniach

 

 

Kancelaria Prawna – przedstawicielstwa w Katowicach, Bytomiu, Gliwicach i w Warszawie – infolinia czynna w godz. 7:00 do 23:00

 

Warto zapoznać się z artykułem:

Wysokie odszkodowania dla bliskich pokrzywdzonego

 

 

 

 

Odszkodowania jak uzyskać odszkodowanie? Tel. 703603009