Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Szybka porada notarialna

16 lutego 2021

Gdzie mogę uzyskać poradę notarialną? Jak uniknąć zajęcia nieruchomości? Oferujemy telefoniczne i mailowe porady prawne z zakresu: darowizna nieruchomości, rygory egzekucji przy pożyczkach, jak spisać testament, sprzedaż mieszkania, podziały majątku lub zniesienie współwłasności…

Porady notarialne online

 

Notariusz porady online

porady online kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Nasza Kancelaria Prawna oferuje porady prawne również z zakresu prawa notarialnego telefonicznie i przez wiadomości e-mail. Nie tylko doradzimy Ci w trudnych przypadkach prawnych ale możemy umówić notariusza, który przyjedzie do Ciebie. Często spotykamy się z sytuacją, że np. z powodów zdrowotnych trudno danej osobie przyjechać do Notariusza. Są sytuacje, w których osoba starsza chce spisać testament a nie wie jak. Wiele odręcznych testamentów posiada błędy przez co nie można dokonać poświadczenia dziedziczenia u Notariusza i trzeba udać się do Sądu a potem czekać wiele miesięcy. Testament notarialny to koszt nawet poniżej 100zł, czy warto samemu pisać?

 

Szybka porada prawna świadczona przez nas zawsze jest udzielana przez zawodowego prawnika, a opłata za połączenie jest naliczana tylko od momentu faktycznego połączenia, a nie jak w wielu innych infoliniach, gdzie płaci się za oczekiwanie na połączenie. Poza tym polecamy porady za pomocą wiadomości e-mail, tzn.

  1. wysyłasz pytanie lub opisujesz swój problem na adres e-mail kancelaria@prawnik-infolinia.pl z dopiskiem proszę o wycenę porady;
  2. my niezwłocznie wyceniamy usługę (zazwyczaj jest to cena do 100zł) i przesyłamy CI dane do wpłaty;
  3. dokonujesz płatności (najlepiej natychmiastowej / szybki przelew), a następnie przesyłasz nam mailem potwierdzenie wpłaty wraz z nr telefonu na który mamy oddzwonić z poradą.

 

Porady prawne przez internet

 

Porady prawne online mogą dotyczyć prawa cywilnego, prawa karnego bądź wykroczeń, porady z zakresu prawa pracy, porady prawne na temat egzekucji komorniczej, porady w sprawach windykacji, porady prawne w sprawie upadłości, porady z zakresu prawa bankowego, a także porady w sprawach notarialnych. Często otrzymujemy pytania czy można zmusić pracownika do przejścia na emeryturę? Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskamy wprost w kodeksie pracy a w orzecznictwie. I o ile dawnej obowiązywała zasada, ze można rozwiązać umowę o pracę z powodu osiągnięcia wieku emerytalnego tak obecnie zdaniem Sądu Najwyższego pracodawca nie może rozwiązać umowę o pracę z powodu osiągnięcia wieku emerytalnego.

 

informacje prawne

Porady prawne tel. 703 603 009

 

Chcesz się dowiedzieć m.in. w temacie:

– sporządzenie aktu notarialnego np. kiedy jest wymagany;

– testament czy zapis windykacyjny;

– jak sprzedać odziedziczone mieszkanie aby pieniędzy nie zabrał komornik;

– umowa przedmałżeńska np. intercyza jak się zabezpieczyć przed długami małżonka;

– kwestie notarialne wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej np. notarialna umowa spółki;

– czym jest poddanie się egzekucji na podstawie aktu notarialnego;

– jak zmniejszyć podatek przy przekazaniu nieruchomości – jak uniknąć podatku z dziedziczenia.

 

Aby uzyskać poradę prawną przez telefon wystarczy zadzwonić na infolinię 703 603 009

Gdy nie możesz się do nas dodzwonić skontaktuj się z swoim operatorem (np. Orange, T-mobile..) i poproś o odblokowanie połączeń premium.

 

Porada prawna online – za pomocą wiadomości e-mail – wystarczy wpłacić 49zł na poniższe dane i w tytule wpłaty wpisać nr telefonu na który mamy oddzwonić, następnie wysłać potwierdzenie wpłaty na adres kancelaria@prawnik-infolinia.pl a my niezwłocznie zadzwonimy do Ciebie z poradą prawną.

Kancelaria Prawna Katowice Korfantego 51 tytułem porada prawna dla… nr konta w banku ING

04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

 

alimenty z funduszu

 

Informacja prawna – z porad można skorzystać każdego dnia (nawet w niedziele i święta) w godz. 8:00 – 21:00

 

Internetowe porady prawne:

http://poradyprawne-infolinia.pl/szybka-porada-notarialna/

 

Szybka porada notarialna