Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

O nas

Porady Prawne przez telefon §

 

 

Infolinia porad prawnych ⇆ Kancelaria Prawna reprezentowana jest przez prawnika, absolwenta Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego i uczestnika aplikacji adwokackiej mecenasa Adama Marzyckiego, który działalność gospodarczą prowadzi już od 1997 r., a obecnie współpracuje z najlepszymi kancelariami adwokackimi i radców prawnych na terenie całego obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Zespół Kancelarii Prawnej to prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa dzięki czemu nasi klienci uzyskują rzetelne informacje. Mamy przedstawicielstwa w wielu miastach w Polsce, m.in. w Bytomiu, Gliwicach, Katowicach, w Warszawie i w Krakowie.

 

Stale korzystamy z baz BIK, BIG, KRD, Lex, Legalis i na bieżąco zapoznajemy się z najnowszymi orzeczeniami sądowymi oraz nowelizacjami ustawowymi tak aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskiwały najlepszą poradę jak rozwiązać swój problem.

 

Każdy kto zadzwoni na naszą infolinie 703603009 może liczyć na bezpłatną i indywidualną analizę oraz poradę co naszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem w konkretnej sprawie. Podpowiadamy i udzielamy instrukcji jak można samemu napisać pozew lub odpowiedź na apelację, jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką lub wniosek o ubezwłasnowolnienie, co należy zrobić gdy Sąd wzywa nas do uzupełniania braków formalnych lub gdzie można złożyć skargę na pracodawcę, który zalega z wypłatą. Poza poradą otrzymacie wzory niezbędnych pism wraz z wskazówkami jak je wypełnić oraz gdzie należy je złożyć i w jakim terminie.

 

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć rzetelnej, bezpłatnej i szybkiej porady prawnej to polecam infolinie pomocy prawnej 703603009 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu)

 

http://poradyprawne-infolinia.pl/darmowe-porady/

 

prawnik infolini

 

Porady prawne 24h http://poradyprawne-infolinia.pl/