Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Porady prawne

28 maja 2019

Kto udziela porady prawne przez telefon? Gdzie można uzyskać pomoc prawną w weekend? Jak skorzystać z dyskretnej porady prawnej? Punkt bezpłatnych porad prawnych przez telefon…

 

 

prawnik infolini o odszkodowaniachPorada prawna § pomoc prawna § Kancelaria Prawna 24h

 

 

Kancelaria prawna która udziela porad prawnych przez telefon również w niedziele i święta udostępniła infolinie porad prawnych 703603009. Infolinia porad prawnych jest czynna każdego dnia od godz. 8:00 do godz. 20:00. Z uwagi na koszt związany z prowadzeniem kancelarii oraz w celu nieblokowania linii przez nieokreślony czas wprowadzono opłatę za połączenie. Porady prawne za darmo – tak porady prawne są bezpłatne, a płaci się jedynie za połączenie. Dlatego należy mieć odblokowane połączenia premium. Niestety ustawodawca nakazał operatorom zablokowanie połączeń premium i aby móc wykonać połączenie należy skontaktować się z swoim operatorem (np. Orange, T-Mobile, Plus, Play..) i poprosić o odblokowanie połączeń premium.

 

 

Gwarantujemy rzetelną i szybką poradę prawną przez telefon. Potrzebujesz pomocy prawnej? Skorzystaj z dyskretnej infolinii prawnej 703603009. Anonimowa porada prawna i rzetelna pomoc prawna za darmo.

 

 

Porady prawne z zakresu prawa pracy, porady prawne z spraw spadkowych i porada prawna w zw. z egzekucją komorniczą to nasza specjalność. Pomoc prawna w sprawach rodzinnych (porady na temat rozwodu i porady w sprawach opieki nad dziećmi), a także pomagamy w odstąpieniu od umowy.

 

 

porady prawne

 

 

 

Bezpłatne porady:

 

Ile pieniędzy może zabrać komornik z wynagrodzenia?

Jak odroczyć karę §

Równe traktowanie w pracy ≈

Prawo do spadku §

Rozwiązanie umowy o pracę porady

Szybki rozwód – wszystko o rozwodach

Umowa najmu §

Zwrot samochodu porady

 

 

 

 

Porady prawne