Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Nieterminowe wpłaty

6 sierpnia 2019

Zaległości w płatności pomoc prawna.

 

brak wpłatyBrak wpłaty – Co zrobić z nieterminowym kontrahentem? Czy są prawne możliwości zdyscyplinowania firmy, która nie płaci w terminie? Mam problem z najemcą lokalu, jak wyegzekwować płatność w terminie?

 

Opóźnienia w płatnościach – Wiele firm zalega w płatnościach. Nieterminowo płacą za towar lub płacą czynsz po terminie. Wielu zleceniodawców zwleka z zapłatą. Jedni mają własne problemy finansowe a inni celowo płacą po terminie. Efektem opóźnień w zapłacie są problemy finansowe samych wierzycieli. Czy Twoja firma ma problemy z notorycznym spóźnialskim?

 

 

Zdyscyplinowanie dłużników.

 

Prawo daje możliwości zdyscyplinowania spóźnialskich. Ustawa upadłościowa i kodeks cywilny pomogą Ci uzyskać zapłatę. Jednak w przypadku każdego opóźnienia w płatności firmy ustawa o terminach płatności daje szczególne możliwości. Praktycznie jednym pismem można spowodować, że problemy Twojej firmy z spóźnialskimi się skończą. Administratorzy, księgowe, dostawcy półproduktów, hurtownie i inne firmy borykają się z nierzetelnymi przedsiębiorcami. A przecież są możliwości aby karą finansową (nie umową a ustawową) zmotywować do terminowej zapłaty.

 

 

Ustawowa kara za opóźnienie w zapłacie.

 

Jeśli prowadzisz firmę, której kontrahenci zalegają w płatności skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Prawna zgodnie z prawem nie tylko pomoże Ci zdyscyplinować dłużnika ale nawet uzyskać dodatkowe środki finansowe. Skorzystaj z pomocy prawników specjalizujących się w prawie gospodarczym. Bez sądu i zbędnych kosztów możesz spowodować, że firmy zaczną Ci płacić w terminie.

 

 

Każdy przedsiębiorca zainteresowany kompleksową pomocą prawną w „terminowe płatności” proszony jest o kontakt kancelaria@prawnik-infolinia.pl

 

Jeśli chcesz jedynie skorzystać z telefonicznej porady prawnej zadzwoń 703603009

 

 

Nawet jednorazowa płatność po terminie daje Ci prawo do obciążenia dłużnika notą księgową http://poradyprawne-infolinia.pl

 

płatność po terminie

 

 

Nie otrzymałem zapłaty za towar. Firma zalega mi z zapłatą. Wezwanie do zapłaty pomoc prawna. Faktura po terminie. Pomoc prawna dla administratorów. Zaległość w płatności za wykonane prace. Zaległości w płatnościach. Kancelaria windykacyjna.

 

 

 

Nieterminowe wpłaty